Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçe
Aydın Yapı İnşaat 2000 yılında ticaret hayatına başlayarak Batmanın yenilikçi yüzü oldu. Modern yapı mimarisinin sonuna kadar hakkını veren Aydın Yapı İnşaat yaklaşık 450 adet 1+1 2+1 3+1 Ois-Konutu müşterilerine teslim etmiştir. Çağdaş, modern çizgisiyle hem Konforlu hemde yüksek kaliteli malzeme kullanımı ile güvenli yapılar inşaa ederek yatırımlarını sürdürmektedir. Batmanın nitelikli konut ve iş merkezi ihtiyacını hakkıyla karşılayan Aydın Yapı İnşaat Türkiyenin bir çok farklı noktasında yeni projelere imza atmaktadır. Bugüne dek bölgesinde üstlendiği projelerle ilk olma başarısını yakalayan Aydın Yapı İnşaat bundan sonraki projelerinde tercih sebebi olmaya devam edecektir.
 
Vizyonumuz
Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Aydın Yapı İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder. Ekonomi, güvenli, sağlam ve estetiği bir arada hayata geçirerek kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslararası standartlarda taahhüt işleri yapan lider bir kuruluş olmak en önemli prensibimizdir.
 
Misyonumuz
İnsanları beton yığınlarına hapsetmeden, ihtiyaçlarına uygun Ofis-Konutları hem konforlu hemde güvenli yaşam alanları olarak inşaa etmek.
 

Mesaj Formu