Müşteri Hizmetleri : 05550040004

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Çoktin Giyim

ÜCRETSİZ Kargo

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7/24 DESTEK

KOLAY PARA İADESİ

Gizlilik Politikamız

Lütfen rahat olun.  %100 Güvendesiniz…

coktingiyim.com ’da alışveriş yaparken, 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ve VeriSign Trust Seal servisleri sayesinde %100 güvendesiniz. Sadece size ait ve size özel olan kişisel bilgileriniz, cinsiyetiniz, yaşınız, kredi kart bilgileriniz ve e-posta adresleriniz VeriSign TrustSeal servisi sayesinde hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Kredi Kartımı Güvenle Kullanabilir Miyim?

coktingiyim.com’da alışveriş yaparken, dünyanın en iyi korunan sunucuları üzerinden bilinen en güvenli hizmeti alırsınız. İşte bu nedenle, %100 güvendesiniz.

Kredi Kartınız ile alışveriş yaparken, tarayıcınızın sağ alt köşesinde bir anahtar simgesi göreceksiniz. Bu simge sayesinde, tarayıcı üzerinden göndereceğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Size ait olan kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmıyoruz. Bu bilgiler, sizi tanımamız ve size yapacağımız duyuru ve size özel kampanya haberleri için bizler tarafından korunan ve üçüncü kişilere vermediğimiz bilgilerdir.

%100 güvenli alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve şifreleriniz, coktingiyim.com tarafından saklanmamaktadır. İşte bu nedenle, her alışverişinizde yeniden kredi kartı numaranızı giriyor ve güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.

256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası nedir? Neden Buna İhtiyaç Vardır?

coktingiyim.com ‘den alışveriş yaparken, güvende olmanız için, çok yoğun güvenlik prosedürü ve testinden geçtik. Bu sertifika, tüm bu adımları geçtiğimizi ve sizin de alışveriş yaparken %100 güvende olduğunuzun haklı sembolüdür. Bu sembolü gördüğünüz her ekran, içinizin rahat edebileceği bir alışveriş ortamında olduğunuzu size bildirmektedir.